Visas kategorijas
EN

Kompanijas profils

Sākums> Par mums > Kompanijas profils

Uzņēmuma Ievads

Ningbo Label New Material Co., Ltd. ir saistīta ar Zhejiang RICH Group. RICH grupa tika dibināta 2004. gadā, un tā koncentrējas uz jaunu materiālu un polimēru līmju izpēti, izstrādi un ražošanu.

Uzņēmuma rūpnīcas ēka atrodas Fulong Road Nr.77, CiXi piekrastes ekonomiskās attīstības rajonā, Džedzjanā. Tikai stundas brauciena attālumā no Ningbo ostas un Šanhajas 2 stundu ekonomiskajā lokā transportēšana ir ļoti ērta. Uzņēmuma platība ir aptuveni 40 hektāri, darbnīcas platība ir 26,000 5,224 kvadrātmetri, noliktavas platība 300 kvadrātmetri, un mums ir aptuveni XNUMX darbinieku.

Ražošanas procesa automatizācija ļauj mūsu ikmēneša ražošanas jaudai sasniegt 300 miljonus kvadrātmetru. Dažādas īpašības un specifikācijas var pielāgot atbilstoši klientu prasībām, lai maksimāli apmierinātu lietotāju individuālās vajadzības, veidojot caurspīdīgu laminēšanu, matētu laminēšanu, parasto iepakojuma lenti, īpaši dzidru iepakojuma lenti, augstas temperatūras izturīgu PET lenti, ūdens filtrēšanas aizsarglenti , īpašas lentes un citi produkti, visi produkti atbilst REACH, ROSH, valsts vides aizsardzības un GOS satura standartiem.

Label New Materials Co., Ltd. atbalsta uz cilvēkiem orientētu un humanizētu pārvaldību. Saskaņā ar uzņēmējdarbības garu "nepārtraukti pārspējot sevi, neatlaidīgi tiekties pēc kvalitātes", biznesa principu "klients vispirms, labāka kvalitāte, godīguma vadība un labāks serviss", darbinieku izglītības politika "mācīties būt par cilvēku un mācīties. darīt lietas”, lielu nozīmi piešķir korporatīvās kultūras veidošanai un visaptverošas kvalitātes uzlabošanai.

Label New Materials Co, Ltd ir apkalpojis augstas un vietējā tirgū un ārvalstu tirgos, kā arī. Mēs turpinām uzturēt labu ilgtermiņa sadarbību ar pazīstamiem zīmoliem visā pasaulē, jo tirgus atpazīst visu mūsu produktu kvalitāti, veiktspēju, cenu un pakalpojumus.

LABELEXPO
EIROPA 2023

KABINE: 8A75

LAIKS: 11.-14

NORISES VIETA: Brussels Expo, Brisele

1 Place de Belgique / Belgiëplein 1, 1020 Brisele